Bilimsel Toplantılar

2000 yılında faaliyeti başlayan derneğimiz 2010 yılına kadar yılda 1 kongre yaparak faaliyetlerini sürdürürken, 2010 yılından bu yana kongre yapmak yerine, konusunda başarılı, bilgili ve lider meslektaşlarımızı bir günlüğüne davet ederek onların tecrübelerinden daha uzun süre faydalanma yolunu seçmistir.

Günümüze kadar Stefan Holst, Micheal Wise, Istvan Urban, Ronald Jung, Irena Sailer, Patrick Pallaci, Hugo De Bruyn, Stefan Renvert, Tidu Mankoo, Bertil Friberg, Torsten Jemt ve Matteo Chiapasco’yu ağırladık.

17 Şubat 2018 tarihinde Hadi Antoun’nı davet ettik. Önümüzdeki günlerde de ülkemize gelmeleri konusunda Mauro Merli’yi de ikna ettik.

2018 yılından itibaren toplantılarımıza ülkemizdeki akademisyen/klinisyenlerin konuşmacı olarak geleceği 1 günü ilave ettik. Bu sene 12 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz bu toplantıda Korkud Demirel, Tonguç Sülün ve Erhan Çömlekoğlu değerli bilgilerini bizimle paylaşacaklar.

2019 yılında da 2 toplantımızı tam gün bir yabancı konuşmacı katılımı ile, 1 toplantımızda ülkemizin akademisyen/klinisyenlerinin katılımı ile sürdürmeyi planlamaktayız.