Bilimsel Toplantılar

2000 yılında faaliyeti başlayan derneğimiz 2010 yılına kadar yılda 1 kongre yaparak faaliyetlerini sürdürürken, 2010 yılından bu yana kongre yapmak yerine, konusunda başarılı, bilgili ve lider meslektaşlarımızı bir günlüğüne davet ederek onların tecrübelerinden daha uzun süre faydalanma yolunu seçmistir.

Günümüze kadar Stefan Holst, Micheal Wise, Istvan Urban, Ronald Jung, Irena Sailer, Patrick Pallaci, Hugo De Bruyn, Stefan Renvert, Tidu Mankoo, Bertil Friberg, Torsten Jemt ve Matteo Chiapasco , Hadi Antoun ,Korkud Demirel, Tonguç Sülün, Erhan Çömlekoğlu ,Tuncer Burak Özçelik,Nejat Nizam ve Pascal Valaentini bilgilerini bizlerle paylaştılar.

 2 Kasım 2019 ‘da  Stefano Gracis, 22 Şubat 2020 ‘de Jan Derks, 6 Haziran 2020′de Sinan Horasan, Bülent Kurtiş, Sina Uçkan, Ender Kazazoğlu,7 Kasım 2020‘de Mauro Merli  konuğumuz olacak.

Ayrıca  yılda dört kez olmak üzere yalnızca üyelerimize açık olan ücretsiz   Study Club toplantıları yapmayı planladık.İlk study club  toplantımızı 16 Nisan 2019 ‘da, ikinci Study Club toplantımızı 11 Haziran 2019’da  gerçekleştirdik.7 Ekim 2019’da 3. study club toplantımızı Şişli Marriott Otelde gerçekleştireceğiz.Tüm üyelerimiz davetlidir. Katılmak isteyen üyelerimizin sekreterimiz Serpil Cebeci’ye bilgi vermelerini rica ediyorum.

Üyelerimiz ve katılımcılarımız, toplantılarımızda görmek ve bilgilerinden yararlanmak istedikleri kişileri bizlere info@osseder.org  adresimizden iletirse seviniriz.